Miesiąc Rodziny 2022

miesiąc rodziny

Już po raz czternasty we Wrocławiu świętujemy Miesiąc Rodziny, którego ramy wyznaczają: majowy Dzień Matki i czerwcowy Dzień Ojca.

Po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zapraszamy do wspólnego świętowania w plenerze. Zaplanowaliśmy dwa ogólnomiejskie pikniki rodzinne :

  • 28 maja – piknik na Wyspie Słodowej
  • 12 czerwca – piknik na Wyspie Słodowej

oraz kilka lokalnych pikników współorganizowanych z radami osiedli oraz Centrami Aktywności Lokalnej. Ich daty i miejsca podamy wkrótce.

Miesiąc Rodziny w Roku Dobrych Relacji

Tegoroczna edycja Miesiąca Rodziny została wpisana w kalendarz Roku Dobrych Relacji. Myślą przewodnią wspólnego rodzinnego święta będzie integracja i budowanie relacji.
Poprzednie edycje Miesiąca Rodziny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – w piknikach i wydarzeniach towarzyszących brały udział tysiące uczestników. Pandemia zmusiła nas do przeniesienia wydarzeń do Internetu. Nie przeszkodziło nam to jednak w integrowaniu członków rodzin poprzez udział we wspólnych aktywnościach. Teraz pragniemy powrócić do przedpandemicznej formy Miesiąca Rodziny.

Rodzinne pikniki to nie wszystko, planujemy bowiem także wydarzenia towarzyszące. Jakie? Szczegóły pojawią się niebawem w naszych social mediach oraz na stronie internetowej.

Skip to content