Wykład dla rodziców – budowanie poczucia własnej wartości

Rodzice i opiekunowie! Zapraszamy na kolejny wykład w ramach projektu WROdzina.

Poruszymy podczas niego niezwykle ważny w kontekście wychowania dzieci i nastolatków temat – budowania poczucia własnej wartości.

W roli eksperta zobaczymy Karlę Orban – psycholog, trenerka empatycznej komunikacji. Szkoli się ona w czteroletniej szkole psychoterapii systemowej. Od ponad dekady wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli. Autorka książki „Żłobek, babcia, niania czy ja sama?”, w której z empatią przygląda się różnym formom opieki nad dziećmi, adaptacji oraz budowania relacji z opiekunami własnych maluchów. Absolwentka szkolenia Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów I i II stopnia, koordynatorka Postpartum Support International na Polskę. Czerpie z teorii więzi, Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Porozumienia Bez Przemocy. Prywatnie mama trójki dzieci.

Wykład poprowadzi fundacja Wychowanie w Szacunku.

Gdzie i kiedy? 06.06.2022 r. (poniedziałek), godz. 17:00

Sektor 3, ul. Legnicka 65 (teren dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65, na tyle budynku Młodzieżowego Centrum Sportu (Skateparku)).

❗ Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy przez formularz. Przed wypełnieniem formularza proszę o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia i klauzulą RODO.

Ten wykład już się odbył. Prosimy o sprawdzenie innych propozycji