Wykład: Uzależnienia dzieci i młodzieży od mediów

Nowe media to nowe możliwości i nowe zagrożenia, zarówno dla nas dorosłych, jak i dla dzieci. Nowe media niszczą więzi społeczne, powodują samotność, problemy z koncentracja i uzależnienie, a może nowe media są szkolą kontaktów społecznych, źródłem wiedzy o aktualnych wydarzeniach, sposobem na znalezienie rozwiązań w trudnych sytuacjach i narzędziem do rozwijania pasji i zainteresowań? Porozmawiajmy spokojnie i rzeczowo o tym jak wspierać dzieci i młodzież w kontaktach z mediami.

W roli eksperta wystąpi Kasia Panejko-Wanat – prywatnie matka (wariatka) nastolatki i nastolatka. Zawodowo pracuje jako specjalistka psychoterapii uzależnień w nurcie TSR i jako profilaktyk zachowań problemowych dzieci i młodzieży.

Gdzie i kiedy? 23.05.2022 r. (poniedziałek), godz. 17:00, ul. Legnicka 65 – teren dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65, na tyle budynku Młodzieżowego Centrum Sportu (Skateparku)

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Przed jego wypełnieniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia

Ten wykład już się odbył. Prosimy o sprawdzenie innych propozycji