Interaktywny kurs WAPP dla młodzieży

Zapraszamy do udziału w nowatorskim hybrydowym modelu szkolenia z pierwszej pomocy. Kurs łączy spotkanie online na żywo i elementy treningu praktycznego podstawowych umiejętności ratowniczych podczas treningu w domu. Kurs jest przeznaczony dla niepełnoletniej młodzieży i został zorganizowany we współpracy z Dolnośląskim Festiwalem Nauki.

Wybierz dogodny termin i zapisz się na kurs pierwszej pomocy

Kurs 17.09. 2021r w godz. 17:00-20:00
Kurs 21.09.2021r w godz. 17:00-20:00

Uczestnikom naszych szkoleń oferujemy udział w webinarze z instruktorem pierwszej pomocy (odbywa się za pośrednictwem platformy e-learningowej Akademia Korbank) oraz warsztaty na fantomach medycznych, wypożyczonych indywidualnie w pakiecie startowym do kursu. Pakiety treningowe dostarczamy kursantom do domu pod wskazany adres. Szkolenia angażują uczestników za pomocą narzędzi interaktywnych: bieżących pytań ankietowych, prezentacji, filmów, czatu, kamer i mikrofonów, CPRMetrów oraz bezpłatnej aplikacji do pomiaru skuteczności RKO.

Największą zaletą kursów Wrocławskiej Akademii Pierwszej Pomocy jest duża praktyczność kursu, którego instruktorem jest doświadczony aktywny ratownik medyczny. Każdy uczestnik kursu otrzyma zaświadczenie o odbytym szkoleniu wraz z wyszczególnieniem jego zakresu merytorycznego.

W programie szkolenia znajdą się m.in.

1. Resuscytacja krążeniowa z użyciem AED;
2. Sytuacje szczególne (napad drgawkowy, zadławienie, krwotok z nosa, zawał mięśnia sercowego, utrata przytomności, cukrzyca, wstrząs anafilaktyczny);
3. Urazy (złamania, zwichnięcia, oparzenia, rany, wypadki komunikacyjne).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem kursu i klauzulą informacyjną RODO.

Jeśli limit miejsc został wyczerpany- napisz do nas maila (wapp@wcrs.pl ) podając swoje dane do zapisu, a uwzględnimy Cię na liście rezerwowej i poinformujemy o zwolnionym miejscu na dwa dni przed terminem kursu 🙂

Kurs 17.09.2021 r. 17:00-20:00

*UWAGA: fantomy dostarczamy wyłącznie na terenie Wrocławia

Kurs 21.09.2021 r. 17:00-20:00