Webinar: choroby cywilizacyjne – jak sobie z nimi radzić

23 września o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy na spotkanie online z pierwszą pomocą. Do uczestnictwa w webinarze zachęcamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją świadomość o chorobach cywilizacyjnych.
Chorujesz na nadciśnienie tętnicze? A może astmę, cukrzycę czy migotanie przedsionków? Może Twój bliski jest alergikiem lub boryka się z koniecznością codziennego przyjmowania leków? Dowiesz się m. in. jak kontynuować skuteczne leczenie, kiedy wzywać zespół ratownictwa medycznego i w jaki sposób samemu poradzić sobie w czasie zaostrzenia choroby. Wszystkie informacje są aktualizowane na tle pandemii i ograniczeń z nią związanych.
Webinar składa się z wykładu interaktywnego oraz 15-minutowej sesji Q&A, podczas której każdy uczestnik może zadawać swoje pytania do zagadnień poruszanych podczas wykładu.

Webinar organizowany jest we współpracy z Dolnośląskim Festiwalem Nauki. Spotkanie poprowadzi Jarosław Sowizdraniuk – ratownik medyczny, wykładowca Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną oraz regulaminem.