Tańce nad Odrą

Zanim na dobre rozpoczniemy letni sezon potańcówek, zapraszamy na wspólną zabawę taneczną w ramach obchodów 7. Dni Odry. Tym razem taneczny parkiet stanie na Wyspie Słodowej – ulubionym miejscu spotkań wrocławianek i wrocławian w różnym wieku. Motywem przewodnim zabawy będzie kolor niebieski. Prosimy, by w miarę możliwości mieć na sobie ubrania lub ich akcenty w tym kolorze. My zadbamy o to, by także muzyka nawiązywała do wody, rzeki, mórz i koloru niebieskiego w różnych odcieniach.

Tańce nad Odrą to wyjątkowa, jedyne w swoim rodzaju spotkanie. Zapraszamy na nie mieszkańców, turystów i gości w każdym wieku. Bawimy się 19 maja (piątek) w godz. 18.00-23.00.

Na ochłodę – zimna woda. Bezpłatną, smaczną i bezpieczną wodę uczestnikom zabawy zapewnia wrocławskie MPWiK. Jesteśmy team #PijKranówkę – zachęcamy do przynoszenia własnych butelek wielorazowych, które będzie można napełnić wedle potrzeby.

Staramy się dostosowywać miejsca wydarzeń do osób ze szczególnymi potrzebami. Na Wyspę Słodową prowadzą podjazdy na kładkach od Wyspy Piaskowej i ul. Drobnera oraz płaski teren od ul. św. Jadwigi. Zabawa odbywa się na podeście, na który będzie prowadził podjazd.