Szkolenie pediatryczne dla rodziców i opiekunów dzieci przedszkolnych i szkolnych

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Nauczyciele, osoby pracujące z dziećmi – to szkolenie jest dla Was!

W trosce o najmłodszych, zapraszamy wszystkich opiekunów do udziału w kursie poruszającym tematykę najczęstszych zagrożeń, w jakich mogą znaleźć się dzieci oraz sposobu postępowania w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu podopiecznych.

Często podczas wydarzeń plenerowych słyszymy pytania o to co zrobić, gdy dziecko się krztusi albo jak pomóc uczniowi użądlonemu przez pszczołę – dlatego właśnie przygotowaliśmy szkolenie dedykowane tego typu zagadnieniom.

Kurs poprowadzi wykwalifikowany ratownik medyczny, który opowie o tym jak postępować m.in. przy zadławieniach, zatrzymaniu krążenia, urazach, zranieniach i innych, nieoczekiwanych zdarzeniach. Jest to idealna okazja do zdobycia nowej wiedzy oraz przećwiczenia jej w praktyce.  

Szkolenie trwa 3 godziny i dostępne jest w trzech terminach do wyboru: 17 listopada, 24 listopada oraz 1 grudnia w godzinach 17.00-20.00 w Przejściu Dialogu (Przejście Świdnickie) przy ul. Świdnickiej 19. Szkolenie jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Po zakończonym kursie każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapisów w dogodnym terminie oraz do zapoznania się z klauzulą informacyjną.

Szkolenie pediatryczne 17 listopada

Limit miejsc został wyczerpany - prosimy o wybór innego terminu szkolenia.

Szkolenie pediatryczne 24 listopada

Limit miejsc został wyczerpany - prosimy o wybór innego terminu szkolenia.

Szkolenie pediatryczne 1 grudnia

Limit miejsc został wyczerpany - prosimy o wybór innego terminu szkolenia.