Ostatni trening Poznaj Wrocław z nordic walking

W sobotę 12 czerwca o 15.30 w Parku Grabiszyńskim odbędzie się ostatni już trening „Poznaj Wrocław z nordic walking”. Podczas każdego spotkania udawało się uczestnikom łączyć trening chodzenia z kijkami oraz odkrywanie ciekawych miejsc we Wrocławiu.

Każde ze spotkań ma ustaloną formułę: zaczyna się od rozgrzewki, którą prowadzi trenerka nordic walking. Następnie grupa rusza na spacer po okolicy, w której odbywa się trening, pod opieką doświadczonej przewodniczki miejskiej. Spacer urozmaicają ciekawostki i historie związane z przemierzaną trasą.

Tym razem spotkanie rozpocznie się w sobotnie popołudnie. Rozgrzewka dostępna będzie nie tylko dla zapisanej grupy, ale także dla uczestników wydarzenia WROśnij we WROcław. Następnie grupa ruszy na spacer po przepięknym Parku Grabiszyńskim. Trasa spaceru będzie wiodła od Górki Skarbowców przez, cmentarz żołnierzy włoskich, cmentarz dzieci niemieckich, pomnik dawnych cmentarzy wrocławskich aż do pętli tramwajowej na Oporowie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Przed jego wypełnieniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem i klauzulą RODO.

To wydarzenie już się odbyło.