Rodzinny kurs pierwszej pomocy

Do udziału w kursie pierwszej pomocy, organizowanym w ramach Miesiąca Rodziny i Wrocławskiej Akademii Pierwszej Pomocy, zachęcamy całe rodziny. To wiedza, którą przed wakacjami warto sobie odświeżyć. Kurs odbędzie się 16 czerwca (środa) o godz. 17.00 i potrwa półtorej godziny.

Kurs ma formułę hybrydową, która od roku świetnie się sprawdza. Uczestnicy odbierają pakiety z fantomami, z których mogą korzystać przez kilka dni. Fantomy są zdezynfekowane i przygotowane do zajęć. Same zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, odbywają się za pomocą platformy e-learningowej. Ta edycja kursu została dopasowana specjalnie do rodzin.

Udział w kursie jest bezpłatny, jednak obowiązuje limit miejsc. Prosimy o zapisy za pomocą formularza, a przed jego wypełnieniem – o zapoznanie się z regulaminem i klauzulą RODO.

UWAGA: odbiór zestawu ćwiczeniowego jest warunkiem uczestnictwa w Rodzinnym Kursie Pierwszej Pomocy. Po odbiór zapraszamy w dniach 15-16.06. w godzinach 8:00-15:00 do siedziby WCRS (pl. Dominikański 6) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 668 010 929.