Nasycamy zdrowiem – warsztaty żywieniowe

Nasycamy zdrowiem to nasz nowy projekt żywieniowy. Jego celem jest pomoc w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz poszerzaniu wiedzy na ich temat. Projekt adresowany jest przede wszystkim do rodziców najmłodszych wrocławian, dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Projekt składa się z webinarów oraz warsztatów kulinarnych. Ich prowadzącą jest psychodietetyk Małgorzata Talaga-Duma.

Webinary dotyczące żywienia dzieci odbyły się 7 i 8 października. Obecnie zapraszamy na warsztaty odbywające się w formule łączącej webinar i wspólne gotowanie.

Każdy z uczestników warsztatów gotuje w swojej kuchni, ale dzięki wykorzystaniu nowych technologii, może na bieżąco sprawdzać, jak to robi prowadząca. Ponadto dzień przed warsztatami każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie od nas wszystkie produkty potrzebne do stworzenia smacznego, pożywnego i zdrowego posiłku. Warsztaty prowadzi psychodietetyk Małgorzata Talaga-Duma i to pod jej czujnym okiem odbywać się będzie wspólne gotowanie.

Warsztaty zostały podzielone tematycznie w zależności od grupy odbiorców:

  • 27 października (wtorek), godz. 18.00–19.30 – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 3–6 lat. Tematem spotkania będzie przygotowanie smacznych PODWIECZORKÓW,
  • 29 października (czwartek), godz. 18.00–19.30 – warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 7–10 lat. Ich tematem będzie przygotowania zdrowych, pełnowartościowych ŚNIADAŃ.

 Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego

Warsztaty są częścią projektu Nasycamy zdrowiem, który jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie tematyką zdrowego odżywiania, przygotowywania pełnowartościowych posiłków, które są smaczne i zdrowe. Kolejne warsztaty już w listopadzie.