Bliżej siebie – warsztaty online

Zatrzymaj się na chwilę. Bliżej siebie & forest training to cykl warsztatów dla mieszkańców Wrocławia i okolic, które potrzebują wsłuchać się w swoje ciało i umysł. Zadbaj o nie, a odwdzięczą się dobrym zdrowiem fizycznym i psychicznym.

Każda osoba chętna może wziąć udział w całym cyklu warsztatów lub wybrać ten temat, który czuje, że jest jej najbliższy lub najbardziej potrzebny.

Warsztaty odbędą się na platformie zoom online.

Harmonogram spotkań

21 października 2020 r., godz. 18:00-19:00, ENERGIA – o tym jak zmobilizować się do ruchu i zadbać o ciało m.in. Umiejętność odrywania się od kanapy, auto masaż stóp, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Co nieco o psychofizjologii stresu i skutecznych technikach relaksacyjnych. 

28 października 2020 r., godz. 18.00-19.00 Kuchnia Zero Waste – o tym jak wyhodować w domu ananasa, seler naciowy i szczypior. Z czego zrobić super odżywczy koktajl i jak przygotować pesto z liści rzodkiewki. 

4 listopada 2020 r., godz. 18:00-19:00 Domowe sposoby na witalność – jak przygotować peeling do ciała z fusów po kawie, dlaczego warto pić napary ziołowe, co na co, i jak wykorzystać roślinne olejki eteryczne, aby poprawić sobie samopoczucie i lepiej spać.

12 listopada 2020 r., godz. 18:00-19:00 Zielono mi – o tym jak zredukować deficyt kontaktu z naturą, jakimi roślinami warto się otaczać i jak zaprosić las do domu. Japońska sztuka kąpieli leśnych oraz fakty o korzystnym wpływie przyrody na ciało i umysł. 

18 listopada 2020 r., godz. 18:00-19:00, Trening uważności – jak poprawić koncentrację i uspokoić umysł. Proste techniki o natychmiastowym działaniu, które pozwolą naładować baterie w ciągu dnia, odprężyć się i zredukować napięcie.  

Prowadząca: Lucyna Piwowarska-Dmytrów. Trenerka z natury i z wykształcenia:Trenerka Zdrowego Stylu Życia, Kulturoznawca, Animatorka Kultury, specjalistka ds. produkcji i organizacji wydarzeń, aktywistka ruchowa. Prowadzący: Paweł Hawryszczak. Trener z natury i wykształcenia, specjalista od komunikacji. Trener trenerów, mistrz domowej uprawy roślin, zapalony botanik i autor forest trainingu – programu opartego na japońskiej sztuce kąpieli leśnych.

Warsztaty bezpłatne

Zapisy za pomocą formularza na stronie