Koncert „Jak piękne są wspomnienia” w CH Zajezdnia

Na plenerowy koncert Jak piękne są wspomnienia zapraszamy miłośników polskiej muzyki rozrywkowej. Zarówno osoby, które cenią przedwojenne szlagiery, muzykę kabaretową, jak i popularne przeboje czy rockowe nuty lat 80. Koncert odbędzie się 25 sierpnia w Centrum Historii Zajezdnia (ul. Grabiszyńska), już można odbierać bezpłatne wejściówki.

Tytuł koncertu nawiązuje do przechowywanych w pamięci wspomnień, które niejednokrotnie wiążą się określoną piosenką czy muzyką. Taka podróż przez różne gatunki muzyczne i kilkadziesiąt lat historii polskiej muzyki rozrywkowej dla wielu osób może być nostalgicznym wspomnieniem ważnych wydarzeń osobistych czy rodzinnych. Koncert będzie międzypokoleniowym spotkaniem zarówno dla mieszkańców Wrocławia, jak i gości odwiedzających nasze miasto.

W programie największe przeboje Tercetu Egzotycznego w wykonaniu Katarzyny Dziewiątkowskiej, a w świat polskich ulubionych przebojów wprowadzi publiczność Izabela Możdżeń.

Miłośnicy piosenki kabaretowej usłyszą Jerzego Skoczylasa w towarzystwie Agi Damrych, a także Marty Dzwonkowskiej w repertuarze Kabaretu Elita oraz piosenek przedwojennych.

Na scenie nie zabraknie też rocka. Pojawią się dwa zespoły : Nasza Grupa w międzynarodowym składzie, która zaprezentuje piosenki polskich wykonawców, jak i własne kompozycje oraz The Storks, który wykonuje  po polsku własne utwory w stylu blues-rockowym. Członkowie zespołu udowadniają, że na spełnianie muzycznych marzeń nigdy nie jest za późno.

Data i miejsce koncertu: 25 sierpnia 2023 r., godz. 17.00 – 21.30 w Centrum Historii Zajezdnia. 

Organizatorami koncertu są Centrum Historii Zajezdnia i Przestrzeń Trzeciego Wieku Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale  obowiązują wejściówki, które można odebrać w Przestrzeni Trzeciego Wieku – WCRS pl. Solidarności 1/3/5 pok. 318 (III p.)  od pn.-pt. w godzinach od 9.00-15.00.