Potańcówka Wrocławska z wakacyjnymi przebojami

Nadchodzi koniec wakacji, ale to wcale nie oznacza końca lata. W letnim klimacie zapraszamy 19 sierpnia do tanecznego spotkania na pl. Wolności (pod NFM). Jak zwykle bawimy się od 18.00 do 23.00.

Muzycznym motywem przewodnim Potańcówki Wrocławskiej będą letnie hity. To utwory pełne słońca, uśmiechu i miłości – a tego na potańcówkach nigdy nie brakuje. W muzyczną podróż przez kontynenty zabierze nas DJ Ewelina GRA.

Na placu Wolności czekać będzie na Was uśmiechnięta ekipa #PijKranówkę, która zaserwuje bezpłatną wodę z dodatkiem owoców prosto od @MPWiK Wrocław.

Niespodzianką dla uczestników Potańcówki, którzy pojawią się na pl. Wolności o godz. 18.00 będzie pokaz tańców renesansowych w wykonaniu artystów Teatru Tańca Amatum. Jest to wydarzenie organizowane we współpracy z Narodowym Forum Muzyki z okazji odbywającego się we Wrocławiu tegorocznego Forum Musicum.

Plac Wolności jest miejscem dostępnym, wraz z miejskim biurem Wrocław bez barier staramy się zapewnić wygodne miejsce do wypoczynku dla osób ze szczególnymi potrzebami. Na miejscu czekać będą także foodtrucki oferujące różnorodne przekąski. W strefie chill mamy wygodne leżaki dla każdego, kto potrzebuje złapać chwili oddechu.