Domówka pod gwiazdami – wrocławska Potańcówka na pl. Wolności

Pierwsza tegoroczna Wrocławska Potańcówka na pl. Wolności odbywa się w terminie nieprzypadkowym – w czasie obchodów Święta Wrocławia. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców i mieszkanki (ale nie tylko!) na potańcówkę, której nadaliśmy tytuł: domówka pod gwiazdami!

Będziemy się bawić w doborowym towarzystwie. Może spotkacie dawno niewidzianych przyjaciół, znajomych, sąsiadów lub krewnych? A może będzie to początek całkiem nowych znajomości?

Wspólną zabawę rozpocznie lekcja gorącej Bachaty dla wszystkich chętnych, którą poprowadzą Małgosia i Szymon ze szkoły tańca No Limits we Wrocławiu. Małgosia i Szymon to zarówno para instruktorska, duet DJski oraz organizatorzy licznych Wrocławskich eventów Bachatowych. Zaczynamy punktualnie o 18.00- zapraszamy zarówno miłośników bachaty, jak i osoby, które dotychczas nie miały okazji poznać tego tańca. A po wspólnej lekcji możecie liczyć na pokaz w wykonaniu Małgosi i Szymona.

Gdzie i kiedy odbędzie się Wrocławska Potańcówka

Zabawa odbędzie się 22 czerwca od godz. 18.00 do 23.00 na pl. Wolności (pod NFM) a udział w niej jest bezpłatny.

Plac Wolności to miejsce dostępne i przyjazne dla osób ze szczególnymi potrzebami, dla których – tak jak w poprzednich latach – zapewniamy strefę wypoczynku.

Bezpłatna kranówka z dodatkiem owoców też będzie! Szukajcie namiotu #PijKranówkę i zabierzcie ze sobą butelki wielorazowe.

Szykujemy też dodatkowe atrakcje – o nich poinformujemy niebawem w wydarzeniu na Facebooku – zachęcamy do obserwowania.

Dotychczas Wrocławska Potańcówka odbyła się dwukrotnie gościnnie w innych miejscach: pod koniec maja w ramach Dni Odry w Porcie Węglowym Beach Bar i na początku czerwca na Dziedzińcu Ossolineum w ramach obchodów jubileuszu 200-lecia Muzeum Książąt Lubomirskich.