Warsztaty kulinarne dla dzieci – Szybkie i łatwe przysmaki

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach kulinarnych dla dzieci w wieku 4-10 lat. Obędą się one 23 listopada w godz. 17.30-19.00. Wspólnie przygotowywać będziemy szybkie i łatwe przysmaki na dziecięce posiłki.

Gotowanie dla dzieci okazuje się często nie lada wyzwaniem. Posiłki z pewnością powinny być zdrowe, zbilansowane i jak najmniej przetworzone. Tylko takie jedzenie będzie odpowiednim paliwem do rozwoju, zabawy i nauki.
Drogi Opiekunie, jeśli zastanawiasz się, jakie posiłki dla dzieci będą najlepszym rozwiązaniem, jakie potrawy można przygotować w krótkim czasie, aby były smaczne i wartościowe dla dziecka, to serdecznie zapraszamy na wspólne gotowanie z Małymi Kucharzami.
Przygotujemy ulubione przez dzieci kluseczki leniwe, ale na bazie kaszy jaglanej oraz placuszki bananowo- twarogowe idealne na śniadanie czy podwieczorek. Takie potrawy spełnią oczekiwania najbardziej wymagających małych degustatorów 😊

Hybrydowa forma warsztatów

Warsztaty są przeznaczone dla mieszkańców Wrocławia. Uczestnikom dostarczamy składniki, które będą potrzebne do przygotowania posiłków oraz przepisy (warto wcześniej sprawdzić, co jeszcze przygotować do wspólnego gotowania). Spotykamy się na platformie e-learningowej i wspólnie gotujemy.

Warsztaty i dostarczone potrzebne produkty są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.

Formularz zapisów

Przed wypełnieniem formularza zapisów prosimy o zapoznanie się z regulaminem i klauzulą RODO