Warsztaty artystyczne dla dzieci – osikowy kwiatek

W ramach programu Wrodzina i trwającego właśnie Miesiąca Rodziny w najbliższą sobotę 29 maja zapraszamy najmłodszych wrocławian do udziału w warsztatach artystycznych, których gospodarzem jest Klub Mamuśki.
Każde zajęcia są niepowtarzalne. Organizatorzy zapowiadają odejście w nich od zabawy kredkami, farbami i papierem. W zamian odbędą się warsztaty, w czasie których dzieci (z niewielką pomocą rodziców) wykorzystają swoją manualne umiejętności i stworzą m.in. piękną ozdobę dla domu, pachnące mydełka i kolorowe świeczki.

Kolorowy, zachwycający i niepowtarzalny. Taki będzie nasz osikowy kwiatek. Całkowicie naturalny, delikatny surowiec z drzewa osikowego pozwoli na stworzenie wyjątkowej kwiatowej ozdoby, bo osikowe płatki możesz wykorzystać na wiele sposobów. Ile? To podpowie Ci wyobraźnia.

Zajęcia odbędą się 29 maja (sobota) o godz. 10.30 w formule hybrydowej. Oznacza to, że wszystkie materiały potrzebne do zajęć zostaną uczestnikom dostarczone do domu. Natomiast sam proces powstawania pracy krok po kroku będzie można śledzić online. Uczestnicy będą tworzyli dwa kwiaty, jeden na podstawce, drugi jako wisząca ozdoba.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy za pomocą formularza. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów oraz klauzulą RODO.

Wszystkie miejsca na te warsztaty zostały zarezerwowane. Jeśli chcą Państwo wpisać się na listę rezerwową prosimy o wiadomość na adres: agata.hryniowska@wcrs.wroclaw.pl