Miesiąc Rodziny 2021

W Dniu Matki (26 maja) tradycyjnie rozpoczynamy nasz cykliczny projekt – Miesiąc Rodziny. W tym roku przygotowaliśmy niemal 30 warsztatów, webinarów, wyzwań i gier dla całej rodziny. Wierzymy, że wśród naszych  propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.

Ramy czasowe Miesiąca rodziny wyznaczają znane święta: Dzień Matki (26.05), Dzień Dziecka (1.06) oraz Dzień Ojca (23.06). Jednak w tym roku po raz pierwszy w obchody Miesiąca Rodziny włączyliśmy także Dzień Przyjaciela Rodziny. 9 czerwca obchodzony jest bowiem Dzień Przyjaciela. W ten sposób chcemy docenić dziadków, babcie, ciocie, wujków, sąsiadów, przyjaciół i znajomych – osoby, które są blisko, wspierają się i mogą na siebie liczyć.

Miesiąc Rodziny 2021 wypełniać będą wydarzenia online lub odbywające się hybrydowo. W tym drugim przypadku uczestnicy otrzymywać będą niezbędne akcesoria do udziału w warsztatach, a bezpośredni kontakt z prowadzącym będzie możliwy przez internet.

Na stronie www.wcrs.wroclaw.pl/miesiac-rodziny znajdują się – poukładane tematycznie – informacje o odbywających się wydarzeniach, sukcesywnie pojawiać się też będą informacje o zapisach.