Sobota z rodziną – świętujemy Międzynarodowy Dzień Rodzin

15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin. Z tej okazji zapraszamy wszystkie rodziny do udziału w spotkaniu online Sobota z rodziną. Odbędzie się ono w formie interaktywnego spotkania z blogerami związanymi z tematyką rodzicielską.

Jako prowadzących Sobotę z rodziną zaprosiliśmy osoby aktywne w mediach społecznościowych. Prowadzą profile i blogi o różnej tematyce, ale wszystkie je łączy wrażliwość na sprawy rodzinne i społeczne. Nasi goście podejmą takie tematy jak odnalezienie własnej przestrzeni w rodzinie, będą pomysły wycieczek z dziećmi i kreatywnych zabaw w domu, a także wskazówki, jak rodzinnie dbać o zdrowie.

Każdy z prelegentów przygotował kilkunastominutową prezentację. Maksymalnie praktyczną, stanowiącą wiedzę w pigułce. Po emisji każdego materiału prelegent będzie obecny na żywo i chętnie odpowie uczestnikom spotkania na kwestie, które poruszyli w swoich wystąpieniach.

Gośćmi wydarzenia będą prowadzący profile i blogi: Agnieszka Bujała, Magdalena Piotrowicz-Zbieraj (Zbieraj Się), Patrycja Popławska (Kreatywna Dżungla) oraz dr Dariusz Białas (Pro-Health). Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale YouTube oraz Facebooku Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Sobota z rodziną odbędzie się w sobotę, 15 maja o godz. 10.00 i potrwa ok. 90 minut. Organizatorzy będą śledzić pojawiające się w tym czasie pytania w komentarzach (na obu platformach) i zadadzą je prowadzącym. Wydarzenie Sobota z rodziną jest jednocześnie zapowiedzią Miesiąca Rodziny corocznego wrocławskiego świętowania, które tradycyjnie rozpoczyna się 26 maja, w Dniu Matki. Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.