Potańcówka Wrocławska – wakacyjne hity

Tanecznym krokiem zbliżamy się do końca wakacji. To dobry powód, by spotkać się wspólnie na Potańcówce Wrocławskiej na placu Wolności, która odbędzie się w sobotę 27 sierpnia o godz. 18.00 i potrwa do do 23.00
Potańcówka będzie miała swój muzyczny motyw przewodni – wakacyjne hity, czyli piosenki pełne optymizmu, radości i słońca. Wierzymy, że te wpadające w ucho rytmy każdego porwą do tańca.

Na rozpoczęcie Potańcówki odbędzie się zbiorowa lekcja tańca, którą przeprowadzą instruktorzy studia tańca La Rosa Negra. Każda osoba obecna na pl. Wolności będzie miała możliwość przećwiczenia kroków i układów.

W miejscu potańcówki znajdować się będzie otwarta strefa dla osób z niepełnosprawnością, którą pomogła stworzyć fundacja Niepełnosprawni Stabłowice i Przyjaciele, która umożliwi bezpieczną zabawę osobom o ograniczonej mobilności.

Tradycyjnie już na spragnionych czekać będzie smakowa kranówka od MPWiK Wrocław – przebadana i bezpieczna. W strefie chill na leżakach zmęczeni będą mogli złapać chwilę oddechu, będą też na miejscu foodtrucki.

Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy ze względu na warunki pogodowe – ewentualnych informacji prosimy szukać na wydarzeniu na Facebooku.

Potańcówka jest imprezą masową, udział w niej wiąże się z przestrzeganiem postanowień regulaminu, z którymi można zapoznać się klikając w link.