Piknik i gra terenowa na Popowicach

Z okazji Dnia Ziemi, 22 kwietnia, zapraszamy na rodzinno-sąsiedzko-przyjacielski piknik na Polanie Popowickiej. Stworzymy tam przyjemną przestrzeń do sobotniego wypoczynku. Udostępnimy leżaki, koce, sprzęt sportowy i gry plenerowe, do samodzielnego wykorzystania przez uczestników. Drugie śniadanie lub lunch na trawie – czemu nie (prosimy tylko pamiętać, że grille są zabronione).

Na piknik i towarzyszącą mu grę terenową zapraszamy w sobotę 22 kwietnia w godz. 12.00-15.00

Oprócz pikniku zaplanowaliśmy też grę terenową, do udziału w której zapraszamy każdego (najlepiej zespoły min. 2-osobowe). Na terenie parku rozmieszczonych zostanie kilkanaście punktów kontrolnych. Nie wystarczy jednak tylko je odszukać, koniecznie trzeba dać się też wciągnąć w zabawę i wykonać przygotowane zadania, rozwiązać łamigłówki. Aktywności dotyczyć będą zarówno przyrody, jak i nowej linii tramwajowej przez Popowice, która obecnie przechodzi niezbędne odbiory i już niebawem zostanie oddana mieszkańcom.

Udział w grze jest bezpłatny, nie ma zapisów. Mapkę z zaznaczonymi punktami znaleźć można w biuletynie wroclaw.pl – można też pobrać ją TUTAJ do samodzielnego wydruku.