Jak dbać o siebie – szkolenie dla wolontariuszy

Każdy wolontariusz i wolontariuszka potrzebuje motywacji i siły, szczególnie, gdy podejmowane zadania i zobowiązania są wyczerpujące. Wszystkie osoby, które już działają wolontariacko, ale także poszukujące motywacji do takich działań, zapraszamy na spotkanie połączone z warsztatem Jak dbać o siebie, czyli dobrostan Wolontariusza.

W trakcie tego spotkania prowadząca przekaże wiedzę oraz sposoby na to, by zadbać o siebie, a także mieć siły i motywacje do dalszych działań. W programie spotkania wiele cennej wiedzy oraz praktyki. Już podczas trwania spotkania uczestnicy będą mogli wypróbować efektywne metody wytchnienia, wzmocnienia i dbałości o siebie. Zadbani w ten sposób wolontariusze mają więcej sił, by działać na rzecz innych i czerpać z wolontariackich zadań satysfakcję.

Spotkanie odbędzie się 25 listopada (piątek) w godzinach 17.00-20.00 w Młodzieżowym Centrum Sportu – al. I. Paderewskiego 35, sala VIP konferencyjna (dojazd tramwajem 33 lub autobusem zastępczym 709).

Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy przez formularz.

Prowadząca: Karolina Ruta Adamczyk – masażystka i terapeutka czaszkowo-krzyżowa, a jednocześnie nauczycielka pracy z ciałem oraz trenerka prowadząca warsztaty rozwojowe w tematyce kontaktu z ciałem, powiązań między zdrowiem fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, dostrzeganiem roli dotyku i automasażu dla naszego zdrowia, samoregulacji w świetle teorii poliwagalnej.

Zadanie realizowane jest w ramach Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) na podstawie Memorandum of Understanding pomiędzy Funduszem Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF) a Miastem Wrocław z dnia 9.06.2022 oraz Letters of exchange for the provision of suport related to emergency refugee respons in Wroclaw z 09.06.2022. Numer działania z WORKPLANu: 1.2B