Filmowe hity na potańcówce

Korzystamy z letnich wieczorów i wielu okazji do spotkań. Z tej okazji zapraszamy na kolejną Potańcówkę Wrocławską, czyli taneczną zabawę w centrum Wrocławia. Tym razem playlista zapełni się filmowymi hitami. Muzyka filmowa to cały przekrój hitów i przebojów, do których pląsać mogą starsi i młodsi. Mamy nadzieję, że do takiego tańca dadzą się porwać także kinomaniacy z festiwalu Nowe Horyzonty.

Spotykamy się na potańcówce tradycyjnie na pl. Wolności (pod NFM) w sobotę 22 lipca i bawimy od 18.00 do 22.00.

O dobre nawodnienie uczestników i uczestniczek Potańcówki zadba, jak zawsze, ekipa #PijKranówkę, która zaserwuje nam wodę z owocowymi dodatkami od MPWiK Wrocław. Tradycyjnie, zgodnie z hasłem Wrocław nie marnuje zachęcamy do przynoszenia wielorazowych butelek czy bidonów.

Razem z biurem Wrocław bez barier staramy się, żeby wydarzenie było dostosowane dla osób ze szczególnymi potrzebami – specjalnie dla nich przygotowana będzie strefa odpoczynku.

Na Potańcówce Wrocławskiej mamy strefę gastro z jedzeniem prosto z foodtrucków a także strefę chilloutu, gdzie na leżakach można zregenerować się do dalszej zabawy.

Potańcówka Wrocławska jest imprezą masową, uczestników i uczestniczki obowiązują zapisy regulaminu.