Park Tołpy [4-5 czerwca]

Sobota:

15:30-17:30 SZEF KUCHNI POLECA, czyli warsztaty kulinarne. Na otwarcie sezonu przygotujemy gorące hiszpańskie tacos! Szefa Kuchni doskonale znają dzieci z Ołbina, ale do parku serdecznie zapraszamy całe rodziny!

15:30-17:30 STARE DOBRE ZABAWY, czyli wszystko w co zawsze chcieliście się pobawić, ale nie było z kim. Ulubienica parkowych tłumów i królowa ołbińskich mikrograntów Sylwia zaprasza na CIUCIUBABKĘ!

17:00-20:00 PAM ART STUDIO, czyli warsztaty z dobrze Wam znaną, prawie-ołbińską artystką Pamelą. Nie możemy zacząć sezonu ze sztalugami bez Wydziału Architektury- namalujemy słynny budynek Hogwartu- perłę osiedlowej architektury. Będą farby i sztalugi, więc bądźcie gotowi się pobrudzić!

Niedziela:

15:00-18:00 PAM ART STUDIO, czyli warsztaty artystyczne z Pamelą. Tym razem będzie to sztuka land-artu.

15:30-17:30 STARE DOBRE ZABAWY, czyli wszystko w co zawsze chcieliście się pobawić, ale nie było z kim. Zacznijcie się już rozgrzewać, bo Sylwia to niezły BEREK!

15:30-19:00 DRUH ZNACZY PRZYJACIEL / ПРИЯТЕЛЬ ОЗНАЧАЄ ДРУГ, czyli polsko-ukraińskie zabawy językowe. Zapraszamy szczególnie gorąco dzieci z okolicznych szkół podstawowych – będzie o czym pogadać!

Pamiętajcie, że pawilony są otwarte (nawet jeśli nie mamy zaplanowanych wydarzeń):

🌿 w soboty i niedziele

🌿 w godz. 15:00 – 20:00

🌿 w 9 zielonych miejscach Wrocławia

➡W przypadku złej pogody niektóre wydarzenia mogą zostać odwołane

Realizowane działania są finansowane ze środków Gminy Wrocław [www.wroclaw.pl]