Miesiąc Rodziny- Rodzinne Wyzwania Online

baner po prawej stronie napis Rodzinne wyzwania onlina po lewej rysunek rodziny jadącej na rowerach i powyżej siedzącej na sofie

Rodzinne Wyzwania Online to kolejna propozycja dla wrocławskich rodzin w ramach projektu Miesiąc Rodziny. Oprócz warsztatów odbywających się w formie online, ciekawych podcastów i webinarów, proponujemy, aby choć na chwilę odejść od komputera i spędzić czas z rodziną biorąc udział w proponowanych działaniach.

Zabawa ma na celu integrację członków rodziny poprzez wspólne i bezpieczne wykonywanie zadań w trakcie czasu wolnego. Polega na podjęciu czterech wyzwań, w ramach których rodzina wykonuje jedno zadanie (z dwóch podanych do wyboru w ramach danego wyzwania). Rodziny przystępują do ich realizacji i udzielają odpowiedzi  poprzez formularz. Treści zadań związane są z najbliższym otoczeniem rodziny, dzięki czemu jej członkowie mogą lepiej poznać siebie i wzmacniać więzi rodzinne. Wszystkie wykonane zadania rodzina dokumentuje poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza oraz dołączając wskazane załączniki.

Rodzinne Wyzwania Online odbywają się w terminie od 26 maja (Dzień Matki) do 23 czerwca (Dzień Ojca). Termin i kolejność realizacji zadań jest dowolna.

Zachęcamy do udziału w zabawie i zdobywania atrakcyjnych nagród.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Rodzinnych Wyzwań Online oraz klauzulą.

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.