Wrocławska Potańcówka w rytmie latino

Wrocławskie Potańcówki to okazja do tanecznej zabawy w centrum miasta, a także miejsce spotkań wielu pokoleń mieszkańców Wrocławia i odwiedzających nas gości. Każdej zabawie towarzyszy muzyczny motyw przewodni, ale doświadczony DJ świetnie wyczuwa nastroje i muzyczne gusta uczestników zabawy.

Co w programie Wrocławskiej Potańcówki?

Najbliższa potańcówka odbędzie się 6 lipca (sobota) w godz. 18-23 na pl. Wolności (pod NFM). Jej tematem wiodącym jest gorące latino – południowoamerykańskie rytmy będą nam towarzyszyć przez cały wieczór.

Potańcówkę rozpocznie mistrzowski pokaz tańców latino w wykonaniu Małgosi i Szymona (instruktorów tańca ze szkoły No Litmits we Wrocławiu), a później, pod ich czujnym okiem będziemy się uczyć popularnych tańców latino.

Wrocławska Potańcówka na pl. Wolności

Plac Wolności jest przestrzenią dostępną, pozbawioną barier architektonicznych – zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. We współpracy z Biurem Bez Barier dbamy o osoby ze szczególnymi potrzebami – mamy dla nich specjalną strefę odpoczynku.

W namiocie #PijKranówkę na wszystkie bawiące się osoby czekać będzie bezpłatna kranówka z dodatkiem owoców. Polecamy zabranie ze sobą własnych butelek wielorazowych.