Warsztaty klimatyczne

Czy poprzez odpowiednie codzienne eko nawyki jesteśmy w stanie wpłynąć na zminimalizowanie skutków zmian klimatycznych? Co dla klimatu możemy zrobić w okresie świątecznym?

Zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych do udziału w warsztatach “Eko-Święta”, który odbędzie się 15 grudnia o godz. 19:00, online.

Porozmawiamy o wyzwaniach w okresie zimowym, stojących przed rodzinami, które chcą żyć i świętować zdrowo oraz ekologicznie.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję stworzyć wspólny rodzinny eko kodeks, który będzie przypominał o zachowaniach, decyzjach i nawykach kluczowych dla naszej bezpiecznej przyszłości – na co dzień i w święta. Nie zabraknie także edukacyjnej gry online.

Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Pamiętajcie – na połączenie jednego komputera/kamery wystarczy jeden zapis przez formularz. Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem i klauzulą informacyjną.

Wszystkie miejsca na te warsztaty zostały zarezerwowane. Jeśli chcą Państwo wpisać się na listę rezerwową prosimy o wiadomość na adres: agata.hryniowska@wcrs.wroclaw.pl