Warsztaty artystyczne dla dzieci / Miesiąc Rodziny 2021

Zapraszamy do udziału w warsztatach artystycznych dla najmłodszych, które odbędą się 22 czerwca o godz. 17.00. Zajęcia prowadzi Klub Mamuśki. Prowadzący odchodzą od zabawy kredkami, farbami i papierem, a w zamian proponują warsztaty, w czasie których dzieci (z niewielką pomocą rodziców) wykorzystają swoją manualne umiejętności i stworzą m.in. piękną ozdobę dla domu, pachnące mydełka i kolorowe świeczki.

W kilku prostych krokach z pomocą specjalnej folii, dzieci stworzą niesamowite, ciekawe przedmioty. Pokolorują rysunek, wytną a dalsza część to już magia. Pod wpływem wysokiej temperatury folia się zmienia, a dzieci obserwują widowiskowy proces kurczenia i utwardzania się folii. Z naszego szablonu powstaje estetyczny, arcyciekawy, a przede wszystkim użyteczny breloczek lub zawieszka.
Wymagania sprzętowe: uczestnik musi posiadać piekarnik, aby utrwalić wzór oraz nożyczki (nie ma ich w zestawie).

Zajęcia mają charakter hybrydowy. Materiały niezbędne podczas warsztatów uczestnicy otrzymają bezpłatnie, natomiast same zajęcia będą odbywać się poprzez platformę e-learningową. Niezbędna jest także opieka osoby dorosłej (rodzica, opiekuna, rodzeństwa).

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa wraz z klauzulą RODO.

Wszystkie miejsca na te warsztaty zostały zarezerwowane. Jeśli chcą Państwo wpisać się na listę rezerwową prosimy o wiadomość na adres: agata.hryniowska@wcrs.wroclaw.pl