Potańcówka Wrocławska

W tegoroczne wakacje wejdziemy tanecznym krokiem za sprawą Potańcówki Wrocławskiej, która w sobotę 25 czerwca zagości na pl. Wolności (pod NFM). Od 18.00 do 23.00 będziemy się wspólnie bawić przy muzyce, którą specjalnie z myślą o tym dniu wybrała DJ Ewelina Gra.

Wśród hitów nie zabraknie utworów z Wrocławiem w roli głównej, a także hitów wrocławskich artystów – w ten sposób włączymy się w huczne obchody Święta Wrocławia, które obejmą całe miasto. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do wspólnej zabawy – taniec nie zna granic ani geograficznych, ani wiekowych. Plac Wolności jest na tyle obszerny, że znajdzie się na nim miejsce dla każdej osoby. Na uczestników potańcówki czekać będzie strefa odpoczynku oraz bar wodny z bezpłatną wodą od MPWiK.

Potańcówek tego lata zaplanowaliśmy sześć, każda będzie miała swój muzyczny motyw przewodni, którego muzyka zostanie w specjalny sposób wyeksponowana. Po utworach wrocławskich będzie też czas na rytmy latino, podróż w czasie do muzyki dziadków i wnuków, a także do lat prywatek i popu lat 90.

Potańcówki są wydarzeniami odbywającymi się w Roku Dobrych Relacji, w którym w sposób szczególny pamiętamy o osobach samotnych, a także o tworzeniu we Wrocławiu atmosfery do wspólnych spotkań pełnych ciepła i otwartości.

Zdjęcia z Potańcówki Wrocławskiej

Autor zdjęć: Grzegorz Rajter

Potańcówka Wrocławska 25.06.2022

Zdjęcie 1 z 15