Potańcówka Wrocławska – neonowe bity i hity

Po raz ostatni w tym sezonie zapraszamy na Potańcówkę Wrocławską. Na zakończenie lata będziemy się bawić przy energetyzującej muzyce pełnej radości i światła (nie tylko neonowego!). Postaramy się, żeby muzyka była różnorodna i przypadła do gustu każdej osobie niezależnie od wieku i ulubionych hitów. Czeka nas podróż przez kraje i czasy oraz fantastyczna zabawa. Kierowniczką muzyczną będzie Wasza ulubione DJ Ewelina Gra.

Potańcówka odbędzie się 9 września (sobota) od 18.00 do 23.00 na pl. Wolności (pod NFM).

Rozpoczniemy ją od zatańczenia układu „Break the chain”, który jest tańcem przeciwko przemocy. Osoby, które chciałyby przed potańcówką poznać kroki tego tańca zachęcamy do udziału w próbie, która odbędzie się 1 września o 17.00 w Przestrzeni Trzeciego Wieku WCRS (pl. Solidarności 1/3/5/, IV piętro, aula).

Na pl. Wolności będzie z nami ekipa #PijKranówkę z orzeźwiającą wodą od MPWiK Wrocław z dodatkiem owoców. Zadbajmy o właściwe nawodnienie, bo zapowiada się ciepły wieczór. Zachęcamy do przynoszenia własnych butelek wielorazowych, które napełnicie w barze wodnym.

Plac Wolności jest miejscem dostępnym, my razem z biurem Wrocław Bez Barier, staramy się, by mogli bawić się tutaj wszyscy wrocławianie i wrocławianki (oraz kochani turyści). Dla osób o specjalnych potrzebach wydzieliliśmy specjalną strefę odpoczynku.