Potańcówka Wrocławska na pl. Wolności

W sobotę 6 sierpnia, niemal dokładnie na półmetku wakacji, bawimy się po raz kolejny na Potańcówce Wrocławskiej. Miejscem tanecznego spotkania w klimacie lat 90. będzie pl. Wolności (pod NFM). Wspólna zabawa potrwa od 18.00 do 23.00. Prognozy dają nadzieję na stabilną pogodę, bez upałów, idealną do tańca.

Potańcówkę rozpoczną instruktorzy tańca ze studia tańca La Rosa Negra i zaproszą wszystkich do plenerowej lekcji tańca. Tańczyć każdy może i udowadniają to uczestnicy potańcówek wśród których trudno wskazać dominującą grupę wiekową, dobrze bawią się dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy, o czym najlepiej zaświadczają towarzyszące tańcom uśmiechy.

Dzięki współpracy z fundacją Niepełnosprawni Stabłowice i przyjaciele w części terenu potańcówki zostanie wydzielona otwarta strefa dla osób z niepełnosprawnościami. Oprócz miejsca do zabawy znajdą się tam ławki i toaleta przystosowana do potrzeb OzN.

Jak zawsze przygotowana zostanie strefa odpoczynku, gdzie będzie można nabrać sił i energii do zabawy. Na darmową kranówkę w kilku smakach zaprasza bar wodny zorganizowany przez MPWiK Wrocław, będą też foodtrucki.

Ze względów bezpieczeństwa potańcówka została zgłoszona jako impreza masowa, prosimy, by zapoznać się z jej regulaminem.