Koncert międzypokoleniowy – zgłoszenia

Zapraszamy do udziału w międzypokoleniowym koncercie Czy mnie widzisz? Czy mnie słyszysz? Zgłoszenia zespołów i chórów, które chciałyby wziąć w nim udział zostały trwają do 6 maja.

Koncert został wpisany do kalendarza wydarzeń Roku Dobrych Relacji – kampanii społecznej, która przeciwdziała samotności. Dlatego też głównymi tematami utworów, które zgłaszające się grupy będą prezentować ze sceny, będą dotyczyły relacji, miłości, przyjaźni, nadziei, ale także samotności.

Do udziału w koncercie zapraszamy zespoły wokalne oraz chóry działające w różnorodnych miejscach: placówkach oświatowych, radach osiedli, parafiach, a także zespoły nieformalne. W zgłoszeniu każda grupa podaje przygotowany repertuar.

Uczestniczące w koncercie zespoły i chóry zostaną podzielone na cztery kategorie wiekowe:

  • zespoły/chóry szkolne (7-10 lat)
  • zespoły/chóry szkolne (11-14 lat)
  • zespoły/chóry młodzieżowe (15-20 lat)
  • zespoły/chóry „senioralne” (20-100 lat)

Zgłoszenia chętnych zespołów i chórów przyjmowane są do 6 maja za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie https://wke.wcrs.wroclaw.pl/2022/03/15/koncert-czy-mnie-widzisz-czy-mnie-slyszysz/ Pod tym linkiem chętne grupy znajdą także szczegółowe praktyczne informacje związane z prezentacją utworów.

Organizatorami wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 17 im. prof. S. Kulczyńskiego oraz Politechniką Wrocławską.