Grupy spotkaniowe dla rodziców

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego zapraszamy rodziców dzieci w różnym wieku do uczestnictwa w grupach spotkaniowych. Ich ideą jest wspólna rozmowa o wyzwaniach, które towarzyszą wychowywaniu dzieci. Każde spotkanie rozpocznie się od tematu wprowadzającego, który zaproponują ekspertki fundacji Wychowanie w szacunku. Większa część spotkania natomiast będzie poświęcona na rozmowę między uczestnikami.

Grupy zostały podzielone ze względu na wiek dzieci – jest to główny czynnik wyzwań dla rodziców. Prosimy o zapisy w odpowiednich grupach (formularz dla rodziców dzieci młodszych, formularz dla rodziców nastolatków).

Spotkania będą się odbywały raz na dwa tygodnie – naprzemiennie: w jednym tygodniu spotkanie dla rodziców dzieci młodszych, w kolejnym – dla rodziców nastolatków. Polecamy udział we wszystkich spotkaniach cyklu. Przygotowanych zostało po sześć spotkań dla każdej z grup.

Udział w grupach spotkaniowych jest bezpłatny, jednak obowiązuje limit miejsc. Przed zapisaniem się prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz klauzulą RODO.

Grupa spotkaniowa dla rodziców przedszkolaków i uczniów młodszych klas

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 września w godz. 18.30-21.30. Kolejne co dwa tygodnie (konkretne terminy są podane w regulaminie). Miejsce spotkań: CAL Kierunek Przygoda, ul. Maxa Berga 8 (Nowe Żerniki)
Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku

Grupa spotkaniowa dla rodziców nastolatków

Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 września w godz. 18.30-21.30. Kolejne co dwa tygodnie (konkretne terminy są podane w regulaminie). Miejsce spotkań: Grupa z Pasją (Rewir Twórczy), ul. Swojczycka 118.
Więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku