Poświętuj-my

banner na stronę poświętujmy komuś święta

W tygodniach poprzedzających Boże Narodzenie zachęcamy do wspólnych przygotowań, by wprowadzić wrocławian i wrocławianki w świąteczną atmosferę.

Przede wszystkim zależy nam, byśmy pamiętali o wszystkich osobach, które w tym okresie są samotne: swoich sąsiadach, znajomych z pracy czy szkoły, dalekiej rodzinie. Przygotowaliśmy kartki świąteczne, za pomocą których możecie wysłać najcieplejsze i najserdeczniejsze życzenia. Bezpłatnie można je otrzymać w kilku miejscach we Wrocławiu: w Przejściu Dialogu, Wrocławskim Centrum Seniora, Przestrzeni Trzeciego Wieku.

Śpiewniki kolędowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością – je także możecie bezpłatnie otrzymać, w tych miejscach, gdzie dostępne są kartki.

W okresie poświątecznym zaprosimy Was na wspólne kolędowanie – szczegóły niebawem

gwiazdka bombka i pudełko trzymają się za ręce, wokół napis poświętujmy razem

Poświętujmy razem

Nadchodzą święta i zbliża się koniec roku. Roku, który postawił przed nami wiele wyzwań, ale był też Rokiem Dobrych Relacji

Czytaj więcej
szopking spacer do najciekawszych szopek bożonarodzeniowych, mapka Wrocławia z gwiazdkami w miejscach szopek

Szopking, czyli spacer do szopek

Tradycja szopek bożonarodzeniowych narodziła się we Włoszech, a zapoczątkował ją sam św. Franciszek. My zapraszamy nie to Italii – gdzie budowanie szopek jest bardzo, bardzo…

Czytaj więcej