Ostatnia w sezonie Potańcówka Wrocławska

nadszedł wrzesień a wraz z nim koniec sezonu Potańcówek Wrocławskich. Ostatnia letnia zabawa taneczna odbędzie się w najbliższą sobotę (9 września) tradycyjnie na placu Wolności (pod NFM) w godz. 18.00-23.00.

Motywem przewodnim potańcówki będą neonowe bity i hity. Brzmi intrygująco? Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, organizator Potańcówek Wrocławskich, obiecuje, że będą to rytmy z różnych stron świata pełne pozytywnej energii, światła i dodające dużo „powera”. Wszystko po to, by jak najdłużej pozostać w letnim klimacie ciepła i beztroski. Muzyczną playlistę przygotuje uwielbiana przez publikę DJ Ewelina Gra, która doskonale rozpoznaje nastroje bawiących się wrocławianek i wrocławian.

WCRS zapowiada też neonową niespodziankę dla tańczących, szczególnie tych, którzy pozostaną na parkiecie już po zapadnięciu zmroku.

Tym razem potańcówkę rozpocznie układ „Break The Chain”, który jest międzynarodowym tańcem przeciwko przemocy. O 18.00 wszystkie chętne osoby będą mogły włączyć się w ten performance. Dla osób, które chciałyby się wcześniej przygotować Fundacja na Rzecz Równości (prowadząca taniec) przygotowała próby. Ostatnia odbędzie się w piątek 8 września od godz. 17.00 w Przestrzeni Trzeciego Wieku WCRS na pl. Solidarności 1/3/5 (IV piętro).

Jak zawsze na pl. Wolności będzie bar wodny przygotowany przez MPWiK Wrocław, w którym bezpłatnie można otrzymać wodę z dodatkiem owoców. W strefie gastro staną food trucki oferujące przekąski.

Dla wygody uczestników Potańcówki Wrocławskiej na pl. Wolności dostępne będą leżaki, na których można zebrać siły do zabawy. Dla osób o specjalnych potrzebach miejsce odpoczynku znajduje się w specjalnym oznaczonym namiocie.