Poświętuj Komuś Święta

Święta są raz do roku. Zatrzymaj się i złóż innym życzenia, włączając się w naszą akcję #życzę.

#ŻYCZĘ

Zdjęcia osób, które już przyłączyły się do naszej akcji. Jesteś wśród nich?

Dołącz

Wybierz zdjęcie ze swojego komputera, wpisz swój adres e-mail i przepisz kod uwierzytelniajacy, a następnie kliknij "Wyślij". Zdjęcie pojawi się w galerii po akceptacji przez moderatora. Obrazki nie powinny mieć więcej niż 3 MB.

@
Graficzne pułapki CAPTCHA

O akcji

Akcja **#życzę** realizowana jest przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach kampanii społecznej **"Poświętuj Komuś Święta"**. Kampania ta ma na celu przypomnienie wrocławianom o tym, że Boże Narodzenie nie ogranicza się do wymiaru komercyjnego. To także szansa na bycie razem, spotkanie z bliskimi, dostrzeżenie innych ludzi wokół nas. Życzenia są nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. W tym roku zachęcamy do zatrzymania się i zastanowienia, czego **#życzę** – bliskim, nieznajomym, sobie. Pokażmy wspólnie, że świąteczne życzenia mogą stać się okazją do powiedzenia drugiej osobie czegoś ważnego i same w sobie stanowić najcenniejszy gwiazdkowy prezent. Poprzez tę stronę internetową można wczytać swoje zdjęcie z kartką z wypisanym hasłem **#życzę** dokończonym w dowolny sposób. Zdjęcia można będzie oglądać w naszej galerii. Można je też opublikować na swoim Facebooku, opatrując tagiem #życzę albo wysłać do nas poprzez fanpage: [facebook.com/RozwojSpoleczny](https://www.facebook.com/RozwojSpoleczny). Wszystkie opublikujemy, a z wybranych powstanie świąteczna wystawa. Serdecznie zachęcamy do włączania się do akcji **#życzę** bezpośrednio, poprzez zrobienie sobie zdjęcia, jak również do informowania o niej w Internecie i mediach.

Śpiewnik kolęd

Zapraszamy do pobierania "Śpiewnika kolęd" w wersji elektronicznej oraz tekstów i chwytów gitarowych do poszczególnych kolęd.

Wydarzenia

Pokolęduj z mamą i tatą!

W związku ze zbliżającymi się najbardziej rodzinnymi świętami Bożego Narodzenia Narodowe Forum Muzyki zaprasza na spotkania kolędowe w ramach projektu „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato".

Czytaj więcej

Wrocławskie Kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy wracamy często pamięcią do dzieciństwa. Przypominamy sobie magię kolorowych światełek i prezentów. Jest to też czas, kiedy mimo fizycznych odległości, różnic charakteru czy poglądów spotykamy się z bliskimi przy jednym stole, śpiewając kolędy, składając sobie życzenia, rozmawiając z dawno niewidzianą rodziną. W takich momentach nie tylko lampki na choince świecą swoim blaskiem. Rozpala się też coś w nas. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas radości, dobra i otwartości na drugiego człowieka.

Czytaj więcej

Święta pod znakiem zdrowia

Przypadające 6 grudnia mikołajki to już tradycyjnie początek prawdziwie świątecznego okresu. W tym roku proponujemy, by prezentem, który podarujemy na święta sobie i swoim najbliższym, było zdrowie. Zapraszamy na "Święta pod znakiem zdrowia" w sobotę, 6 grudnia, do Galerii Sky Tower.

Czytaj więcej