Szkoła Tańca Orientalnego Elmas

Szkoła Tańca Orientalnego Elmas posiada aż 3 siedziby: w centrum miasta przy ulicy Wierzbowej 15 s.49, na placu Orląt Lwowskich 2 II piętro obok Dworca Świebodzkiego oraz na Śródmieściu przy ulicy św. Macieja 21. Powstała w 2007 roku z inicjatywy Ewy Stępień, dyplomowanej instruktorki tańca sportowego, tańca brzucha i choreoterapii..

Szkoła specjalizuje się w tańcu brzucha. Zajęcia przeznaczone dla dziewczyn i kobiet w każdym wieku. Myślą przewodnią jest propagowanie zdrowego stylu życia. Wszystkie zajęcia w Szkole Tańca Elmas pomagają wydobyć naturalne piękno poprzez ruch i taniec, wysmuklić sylwetkę, poprawiają kondycję oraz sprawiają, że uczestniczki zaczynają poruszać się z gracją.

W ofercie szkoły znajdują się zajęcia z tańca brzucha, tańca Bollywood, a także pokazy taneczne solo lub z Zespołem Tańca Orientalnego Elmas, które można zobaczyć na licznych eventach oraz prywatnych imprezach.

Więcej informacji o Szkole Tańca Orientalnego Elmas znajdziesz tutaj: www.taniecbrzuchaelmas.pl, www.choreoterapia.com oraz www.facebook.com/pages/Szko%C5%82a-Ta%C5%84ca-Brzucha-Elmas-Wroc%C5%82aw/195193257186099?fref=ts.