Klub Sportowy Samuraj

Nasz zespół instruktorów to profesjonaliści, którzy inspirują i pobudzają, tworzą radosną atmosferę wychowawczą, którzy dostrzegają potrzeby i możliwości dzieci, rozumieją je i wspólnie z nimi przeżywają ich radości, kłopoty i troski. Dlatego tym bardziej dziękujemy rodzicom, którzy zaufali nam i powierzyli naszej opiece swoje największe skarby.

Dzieci są dla nas najważniejsze, ale nie zapominamy o bezpieczeństwie!

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS ZAJĘĆ: przed wszystkimi zajęciami dzieci są zapoznawane z regulaminami zajęć. Wiedzą, jak ważne jest przestrzeganie i respektowanie poznanych zasad i że każda zabawa, nawet najbardziej zwariowana musi być bezpieczna. Wszystkie zajęcia sztuk walki zawsze odbywają się w obecności instruktora!

STANDARYZACJA PRACY KLUBU SAMURAJ: mając na uwadze przede wszystkim dobro naszych Klientów – ich bezpieczeństwo, radość i zadowolenie, ale także zachowanie najwyższego poziomu świadczonych usług, komfort i bezpieczeństwo pracy instruktorów i wychowawców stworzyliśmy standardy pracy trenigów sztuk walki. Obejmują one zarówno pracę wychowawczo-opiekuńczą, standardy prowadzenia poszczególnych zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz zasady postępowania w przypadkach zagrożenia zdrowiu.

WYKWALIFIKOWANA, DOŚWIADCZONA KADRA: zapewnia nam doskonałą realizację wszystkich aspektów, zarówno sportowych, jak i edukacyjnych naszych zajęć. Funkcję instruktorów pełnią pedagodzy, nauczyciele, osoby doświadczone i znane nam od lat, zapewniające prawidłowe i bezpieczne prowadzenie treningów sztuk walki. Instruktorzy legitymują się niezbędnymi kwalifikacjami, ale przede wszystkim bardzo lubią pracę z dziećmi i młodzieżą.