fitWRO

Karta fitWRO jest integralną częścią wrocławskiej oferty sportowo-rekreacyjnej. Stanowi lokalną alternatywę dla popularnych kart sportowych wydawanych w firmach przez pracodawców. Dzięki porozumieniu wrocławskich klubów fitness jest dostępna dla każdego. Za miesięczną opłatą umożliwia nielimitowane korzystanie z wielu obiektów sportowych w mieście.

Karta fitWRO powstała z inicjatywy stowarzyszonych wrocławskich klubów fitness i ośrodków sportowo-rekreacyjnych. - Oferujemy mieszkańcom miasta dostęp do różnych form aktywności fizycznej w bardzo atrakcyjnej cenie - mówi prezes Stowarzyszenia Teraz Wrocław, Joanna Milewska-Bulbiak. - Ponadto godny uwagi jest fakt, że nasza karta to nie korporacyjny program, ale produkt lokalny, efekt porozumienia ponad podziałami, propozycja wrocławian dla wrocławian.

Karty fitWRO nie musi wydać pracodawca - każdy może ją kupić online. Miesięczna, imienna karta kosztuje 149 zł. Za tę cenę użytkownik otrzymuje nielimitowany wstęp do obiektów sportowych zrzeszonych w fitWRO, oferujących m.in.: basen, fitness, siłownię, sauny, taniec i squash’a. Lista klubów jest rozszerzana. Dostępna jest również karta na cztery wejścia do wszystkich obiektów - w cenie 59 zł. W przyszłości planowane jest rozszerzenie zakresu karty o usługi związane z rozrywką i kulturą.

W programie fitWRO uczestniczą:

Active Fitness Club – ul. Grabiszyńska 281

Akademia Ruchu – ul. Ruska 47-48a

ALTRA FitnessClub – ul. Kiełczowska 77-79

Bodyfit Fitness & Wellness – pl. Maksa Borna 1a

Bodyfit Fitness & Wellness – ul. Pretficza 37

Centrum Basenowo-Sportowe Redeco – ul. Rogowska 52a

Centrum Sportowe Hasta la Vista – ul. Góralska 5

Centrum Squasha Redeco – ul. Strzegomska 210-212

Fitness Błękitna Laguna – ul. Horbaczewskiego 4-6

Fitness Błękitna Laguna – ul. Słowiańska 39c

Hardy CrossFit – ul. Nyska 59-61

Jupiter Sport – ul. Żegiestowska 11

Kuźnia Satysfakcji – ul. Mianowskiego 28

Lady Fitness Club – pl. Solidarności 1/3/5

La Rosa Negra Szkoła tańca i pracy nad ciałem – ul. Kruszwicka 26/28

Rodzinne Centrum Rekreacji Familyfit – ul. Wrocławska 116, Kamieniec Wrocławski

Szkoła Tańca No Limits – ul. Kazimierza Wielkiego 27

Wrocławskie Centrum SPA – ul. Teatralna 10-12

Wrocław Squash Club – ul. Jana Długosza 71

Karta fitWRO to produkt dla aktywnych mieszkańców Wrocławia i okolic, którzy cenią sobie zróżnicowaną aktywność sportową. Z kary mogą również korzystać osoby odwiedzające Wrocław, które podczas pobytu nie chcą przerywać treningów.

Oferta kierowana będzie także do pracodawców, jako lokalna alternatywa dla funkcjonujących na rynku kart sportowych. Kartę fitWRO można kupić przez stronę www.fitwro.pl O aktualnych promocjach i działaniach fitWRO można się dowiedzieć z profilu na Facebooku.