Portal dlastudenta.pl

Portal dlastudenta.pl powstał w 2003 r. jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce. Dlastudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student - od oferty edukacyjnej uczelni wyższych, szkół policealnych i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści lifestyle’owe i autorskie komentarze redakcji.

Od samego początku portal był tworzony zgodnie z zasadą "studenci dla studentów", co zawsze gwarantowało rzetelność, autentyczność i odpowiedni styl prezentowanych informacji. Nad jego wyglądem i zawartością merytoryczną czuwa obecnie zespół 25 osób oraz dziesiątki współpracowników (dziennikarzy i fotoreporterów) z całego kraju, w większości studentów. Aktualne informacje publikowane są w działach tematycznych, m.in. Praca, Studia, Stancje, Kultura, Rozrywka, Informator Miejski, Kobieta, jak i zakładkach okolicznościowych (np. Juwenalia, Walentynki, WOŚP, Zima).

W ciągu ostatnich lat portal przeszedł kilka transformacji. Obecnie z usług serwisu korzysta ponad 47 000 osób dziennie (dane za I półrocze 2015 r.).