Tropiciel - Przygodowy Rajd na Orientację

Zbliża się 16. edycja Tropiciela. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie znajomych, koniecznie zapisz się na rajd! Dostaniesz mapę, kompas i wyruszysz w nieznane, aby rozwiązywać zagadki i sprawdzić się w ekstremalnych warunkach.

Kolejna edycja Tropiciela odbędzie się 16-17 maja 2015 r. w Karłowicach (woj. opolskie, gmina Popielów). Uczestnicy rajdu wyruszą na spotkanie z przygodą w kilkuosobowych drużynach. W podanym limicie czasowym zespoły powinny przebyć całą trasę rajdu, zdobywając przy tym wszystkie punkty kontrolne i wykonując wszystkie czekające na trasie zadania. Osoby, którym się to uda, zdobędą miano "Tropiciela".

Uczestnicy będą mieć do wyboru pięć różnych tras:
- trasę pieszą podstawową - o długości 40 km z limitem czasowym 11 godzin, dla drużyn 4-6-osobowych;
- trasę pieszą wydłużoną - o długości 60 km z limitem czasowym 15 godzin, dla drużyn 3-5-osobowych;
- pieszą trasę nawigacyjną - trasa podstawowa, ale klasyfikowana według umiejętności nawigacyjnych; aby móc sprawdzić te umiejętności, drużyny zostaną wyposażone w tzw. „czarne skrzynki” – trackery GPS; trasa z limitem czasowym 11 godzin dla drużyn 4-6-osobowych;
- trasę rowerową - o długości 40 km z limitem czasowym 5 godzin, dla drużyn 2-4-osobowych;
- trasę rowerową wydłużoną - o długości 60 km z limitem czasowym 7 godzin, dla drużyn 2-4-osobowych.

Na każdego uczestnika rajdu będzie czekał ciepły posiłek oraz pamiątkowy dyplom. Wśród tych uczestników, którzy zdobędą przynajmniej jeden punkt kontrolny i pojawią się na zakończeniu rajdu, rozlosowane zostaną nagrody.
Zapisy prowadzone są na stronie www.tropiciel.org. Można się zgłaszać do 16 maja, ale im szybciej, tym taniej! Opłata wpisowa wraz z upływem czasu będzie wzrastać.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.tropiciel.org i www.facebook.com/ TROPICIEL.ORG.

Termin: 
16.05.2015 (sobota) (Całodzienne) do 17.05.2015 (niedziela) (Całodzienne)