III edycja Akademii Młodego Podróżnika

Już po raz trzeci rusza Akademia Młodego Podróżnika. W ramach projektu zrealizowane zostaną interaktywne warsztaty z zakresu turystyki oraz rekreacji, a także improwizowana gra podróżnicza obejmująca: planowanie, przygotowanie i realizację podróży oraz terenowa gra miejska. Propozycja skierowana jest do uczniów klas szkół podstawowych z dopasowaniem do grupy wiekowej.

Zajęcia poprowadzą wykładowcy oraz studenci z kierunku Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, a także specjalistów w danych dziedzinach. Spotkania warsztatowe będą odbywać się na terenie szkół, które zgłoszą chęć udziału w projekcie oraz w budynkach Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Z tematami nadchodzącej edycji AMP możecie zapoznać się na stronie internetowej, a formularz rejestracyjny dla szkół znajduje się tutaj. Zgłoszenia są przyjmowane do końca lutego br. Od 20 marca, wraz z rozpoczęciem 3. edycji Akademii Młodego Podróżnika, uruchomiony zostanie także fanpage, na którym będzie można śledzić postępy projektu.

Wszelkie pytania dot. wydarzenia należy kierować na adres e-mail: amp@wsb.wroclaw.pl.