WROśnij we WROcław - Jesień 2018

Razem ze swoim dzieckiem WROśnij we WROcław i weź udział w akcji sadzenia drzew w naszym mieście!
W 2017 roku posadziliśmy 18 drzew przy Górce PaFaWagu, a pod koniec kwietnia 2018 roku kolejnych 200 drzew w Parku Młodego Wrocławianina przy ulicy Awicenny na Oporowie.
Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy rodziny wraz z dziećmi, które urodziły się w 2017 lub 2018 roku.
Mapa rozmieszczenia drzew edycji wiosennej

6 października 2018 roku zapraszamy na kolejną edycję akcji WROśnij we WROcław. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych (animacje dla dzieci, atrakcje sportowe), które uprzyjemnią ten wyjątkowy dzień. Przyjdź na międzypokoleniowy piknik i WROśnij we WROcław razem ze swoim dzieckiem! Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza rejestracyjnego. Uwaga: Liczba drzew jest ograniczona! Każde drzewo zostanie przypisane do zgłoszenia w sposób losowy, tzn. nie ma możliwości wybrania drzewa, które chciałoby się posadzić. Spotkajmy się w Parku nad Ługowiną przy ul. Maślickiej. Serdecznie zapraszamy!


Masz pytania dotyczące akcji lub zapisów - napisz do nas: wrosnij@wcrs.wroclaw.pl koordynator eventów związanych z sadzeniem drzew: Adam Konik, tel. 71 77 24 941 e-mail: adam.konik@wcrs.wroclaw.pl strona www/formularz zapisów: Piotr Lis, tel. 71 77 24 917, e-mail: piotr.lis@wcrs.wroclaw.pl Zarząd Zieleni Miejskiej odpowiedzialny za nasadzenia oraz przygotowanie terenu: tel. 71 32 82 077, e-mail: sekretariat@zzm.wroc.pl


Dlaczego warto? - jest to niepowtarzalna okazja do upamiętnienia przyjścia na świat nowego członka rodziny, - wspólne sadzenie drzew to doskonała zabawa i nauka dbania o środowisko, - to czas na nawiązanie nowych znajomości. Serdecznie zapraszamy!